V edycja Akademickich Targów Pracy Trójmiasto 2018 przeszła do historii.

Szanowni Państwo,

V edycja Akademickich Targów Pracy Trójmiasto 2018 przeszła do historii.

Pragniemy podziękować za udział wszystkim odwiedzającym oraz wystawcom. Mimo kiepskiej aury pojawiliście się i skorzystaliście z naszej oferty. Dziękujemy !!

Szczególne podziękowania należą się naszym Partnerom WNS Global Services oraz Study In Gdansk bez których było by nam ciężko z realizacją niektórych zadań.

Dziękujemy również Partnerom medialnym TVP3 Gdańsk, Radiu ESKA, Trojmiasto.pl, Dziennikowi Bałtyckiemu,  Radiu UG MORS – Mega Otwarte Radio Studenckie, Magazynowi Studentów Semestr,  KarierawFinansach.pl, Linguajob.pl oraz CareersinPoland.com – dzięki Wam dotarliśmy do wielu osób zainteresowanych nowymi możliwościami rozwoju zawodowego.

Serdecznie dziękujemy także za wsparcie Patronom Honorowym : Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Pomorskiego i Mieczysławowi Strukowi Marszałkowi Województwa Pomorskiego,  Pomorskiemu Urzędowi Wojewódzkiemu  i Wojewodzie Pomorskiemu Dariuszowi Drelichowi, Prezydentowi Miasta Gdańska Pawłowi Adamowiczowi i Miastu Gdańsk, Prezydentowi Miasta Sopotu Jackowi Karnowskiemu i Miastu Sopot, Prezydentowi Miasta Gdynia Wojciechowi Szczurkowi i Miastu Gdynia, Wojewódzkiemu Urzędowi Pracy, Gdańskiemu Urzędowi Pracy i Powiatowemu Urzędowi Pracy w Gdyni.

Zapraszamy do galerii zdjęć http://bit.ly/2q9akt9