Zapisy na warsztaty ruszyły !

1. Warsztat pt.: „FRIS style myślenia i działania”

logo-fris-malePoznanie siebie, to pierwszy krok do poznania i zrozumienia innych, ale również wspaniała, fascynująca podróż, w trakcie której odkryjesz największą wartość w Twoim życiu, jaką jesteś Ty Sam. Według badań 80% kłopotów i braku efektywności w firmach, to problemy z komunikacją! Poznaj sposób na jej poprawę. Naturalne jest to, że myślimy i działamy inaczej, ani lepiej, ani gorzej, po prostu inaczej, dlatego zapraszamy Was na warsztaty, na których będziecie mogli poznać ,,Swój Styl Myślenia i Działania”. Pracować będziemy, wykorzystując Model FRIS®, którego nazwa stanowi skrót pierwszych liter słów: FAKTY-¬‐RELACJE-¬‐IDEE-¬‐STRUKTURY i definiuje cztery perspektywy poznawcze stylów Myślenia i Stylów Działania. Dzięki niemu będziecie mogli  poznać siebie z zupełnie innej strony: swoje mocne i słabe strony, predyspozycje i ryzyka, które niesie Twoja natura. Dowiesz się czy jesteś Badaczem, Zawodnikiem, Wizjonerem czy Partnerem. Indywidualne podejście FRIS®, które rozpoczyna się od diagnozy w postaci wypełnionego przez Ciebie kwestionariusza, daje Wam możliwość zgłębienia Swojego potencjału i zwiększenia efektywności.

Prowadzący: Elwira Moskal – Trenerem biznesu, doradcą zawodowym, Certyfikowanym Trener FRIS® style myślenia.
Małgorzata Zaremba – Jest magistrem prawa, asesorem z zakresu oceny i rozwoju pracownika, mediatorem sądowym, doradcą zawodowym, coachem, mentorem, Certyfikowanym Trenerem FRIS® oraz INSIGHT’s DISCOVERY.

Szczegóły i zapisy pod linkiem:

2. Warsztat pt.: „Zostań architektem swojego życia”

do5mbSzukasz swojej pierwszej pracy? Planujesz zmianę w swoim życiu zawodowym? Nie wiesz jak stworzyć przepis na prywatny sukces? Poznaj Business Model Canvas TY.
Na spotkaniu omówimy w skrócie innowacyjną metodologię modelowania biznesowego opracowaną przez dwóch Szwajcarów: Alexandra Osterwaldera i Yvesa Pigneura. Prześledzimy mechanizm tworzenia Business Model Canvas TY (BMY), a ty:
– dowiesz się, czym jest Business Model Canvas TY i do czego służy,
– odkryjesz jak możesz wykorzystać go do zaplanowania swojego rozwoju,
– nauczysz się tworzyć własny model biznesowy TY,
– poznasz język Canvas, który pozwoli Ci w łatwy i uniwersalny sposób opowiadać o sobie.
Przygotuj się na pracę, ponieważ w czasie zajęć będziesz tworzył swój własny model.

Prowadzący: Anna Stankiewicz – doradca zawodowy na Uniwersytecie SWPS w Sopocie Ukończyła Psychologię kliniczną i Marketing na Uniwersytecie Gdańskim oraz International Business Studies w Dreźnie. Realizuje się dzięki aktywnemu łączeniu wiedzy i doświadczenia z zakresu psychologii i ekonomii.

Szczegóły i zapisy pod linkiem:

3. Warsztat pt: „Kreuj własny rozwój i poznaj swoje mocne strony z Pokerem Osobowościowym”

poker00012_0

Korzyści z udziału w warsztacie:
-Dokonasz identyfikacji i analizy własnych kompetencji, mocnych stron

-Rozpoznasz własny potencjał osobisty i zawodowy
-Dowiesz się, jak inni ciebie odbierają, postrzegają i doświadczają
-Dowiesz się, jak proaktywną postawą stymulować własny potencjał
-Świadomie zaplanujesz swoją przyszłość zawodową

Prowadzący: Beata Butkiewicz- Pedagog, licencjonowany doradca zawodowy, coach. Wieloletni pracownik gdańskiego urzędu pracy. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu doradztwa zawodowego na Uniwersytecie Łódzkim na Wydziale Psychologii.
Katarzyna Burda Kosałka – Psycholog, pracuje w gdańskim urzędzie pracy. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w branży HR, zajmowała się między innymi polityką szkoleniową firmy, rekrutacją pracowników oraz oceną pracowniczą.

Szczegóły i zapisy pod linkiem:

4. Warsztat pt. „Jak oswoić emocje podczas rozmowy o pracę”

Jeśli szukasz spos117878obu, by stresujące sytuacje jak np. rozmowa o pracę były dla Ciebie sposobnością do rozwoju. Jeśli lubisz zadawać pytania, poszukiwać odpowiedzi. Jeśli poszukujesz drogi do życia w zgodzie ze sobą. Zapraszamy do udziału w warsztacie.
Czego możesz się spodziewać? Pogłębienia świadomości w obszarze własnej emocjonalności. Wiedzy nt. funkcjonalności emocji. Praktyki, jak wykorzystać emocje by stały się Twoim sprzymierzeńcem.

Prowadzący: Anna Gacek – psycholog, specjalista terapii uzależnień, terapeuta TSR.
Marta Dziedzic – psycholog, terapeuta TSR, psychoterapeuta integracyjny w trakcie certyfikacji. Przyjaźnimy się od lat. Tworzymy zgrany team. Kilka lat temu zrealizowałyśmy jedno z naszych marzeń – założyłyśmy fundację. Łączy nas pasja do autentyczności.

Szczegóły i zapisy pod linkiem:

5. Warsztat pt.: „Autoprezentacja w procesie rekrutacji”

Celem warsztatu jest poznanie najważniejszych elementów związanych z autoprezentacją w procesie rekrutacji. Podczas spotkania uczestnicy otrzymują od siebie nawzajem informację zwrotną dotyczącą swojego stylu prezentacji oraz dowiedzą się jak wizerunek zewnętrzny wpływa na postrzeganie nas przez otoczenie.

Prowadzący: Damian Orzeł – jest absolwentem filozofii Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończył również liczne studia podyplomowe m.in. z doradztwa zawodowego oraz zarządzania oświatą. Obecnie pracuje w Biurze Projektów Strefowych w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej sp. z o.o. Wcześniej pracował w firmie Doradca Consultans Ltd. w Gdyni, gdzie zajmował się prowadzeniem i sprzedażą szkoleń na licencji brytyjskiej firmy Huthwaite International z zakresu, sprzedaży, negocjacji, zarządzania zespołem sprzedaży a także umiejętności miękkich dla sektora B2B. Był również wykładowcą w SWPS, AHE w Łodzi oraz nauczycielem różnych typów szkół ponadgimnazjalnych.

training